Cześć! Po długiej przerwie znów mam dla Was świeżą porcję ciekawych linków. Osiemnasty Dzielnik na dobry początek 2018 roku. Klikajcie na zdrowie!

acc96657555581.59dadcca85a0e 612x1024 - Dzielnik #18

1140x490 feministyczna os czasu girls room - Dzielnik #18

 • Kot zaczął przychodzić do nas kilka miesięcy temu. Za pierwszym razem bardzo się ucieszyłam i próbowałam z nim bawić, zwabić go do domu, przytulić. Spojrzał więc na mnie jak na idiotkę i wyszedł. Długo nie wracał. Teraz wystawiam go za drzwi po kilku minutach. Czasem nawet na dźwięk dzwoneczka w ogródku nie wstaję z kanapy. Gram w grę, nie będę przerywać. 

Czyli Riennahera o ludziach-kotach. Sprawdźcie czy też do nich należycie.

 • To metoda szeroko propagowana przez wielu moich znajomych, ale ja jej nigdy nie wykorzystałam. Chodzi w niej oto, że praktycznie na początku każdego telefonu wykonywanego z wielkich centrów telemarketingu pada formułka, że „rozmowa jest rejestrowana”. Oni już przestali pytać o pozwolenie, po prostu informują. Ale.. to nie znaczy, że Ty musisz od razu wyrażać zgodę. Wystarczy, że na początku rozmowy, tuż po tej formułce, powiesz, że nie wyrażasz zgody na nagrywanie. I oni mają związane ręce. Muszą po prostu się pożegnać i rozłączyć.

Czyli Segritta i jej 5 sposobów na telemarketerów. Przyznam się, że sama też staram się z niektórych z nich korzystać, ale nie zawsze mi wychodzi.

 • Szukacie zaproszeń ślubnych? Koniecznie sprawdźcie te od Papierove. Te cuda to dzieła moich znajomych, Ani i Matiego. To iście renesansowa i bardzo utalentowana para. Same i sami zobaczcie, co robią:

24 1024x576 - Dzielnik #18

adam driver interview body image 1479898921 1100x735 - Dzielnik #18

 • Nawet na najbardziej bezludnej wyspie świata można znaleźć plastikowe śmieci. Koniecznie obejrzyjcie film, w którym Zooey Deschanel opowiada o plastikowym armageddonie, który gotujemy naszej planecie.

https://www.facebook.com/attn/videos/1588191944549592/

 • Mnie to już nawet przestało zaskakiwać, że więcej wiem o dzieciach swoich koleżanek, niż potomstwie dalszego czy bliższego kuzynostwa. Nie dziwi, że ludzie genetycznie obcy, są mi bliżsi, niż Ci ciasno spokrewnieni, z którymi widuję się raz na kilka dobrych lat. Ale gdyby głębiej się zastanowić, jest jedna rzecz, która spędza mi sen z powiek. Bo każdy kogoś takiego ma.

Venila Kostis z mocno dającym do myślenia tekstem Życie w jakości PNG

 • Mówili mi, że dziecko to szczęście, radość i nieustająca ekscytacja jutrem.
  Mówili mi też, że dziecko to problemy, zmęczenie i nieustająca irytacja.
  Kłamali, wszyscy kłamali.

Czyli Olga Luterek z bloga Napisawszy z bardzo prawdziwym tekstem o macierzyństwie.

 • Na koniec zapraszam Was na mojego instagrama. W tym roku staram się być tam codziennie i na razie idzie mi nieźle, więc zaglądajcie. Kota Twi poleca 🙂

1 thought on “Dzielnik #18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back To Top