Cześć i czołem! Dziś mam dla Was coś innego niż zwykle. Między lepieniem pierogów i myciem okien (a tak naprawdę pieczeniem pierników i pilnowaniem, by koty nie zjadły choinki) podrzucam Wam mały gwiazdkowy podarek do użycia, gdy nadejdzie czas na totalne świąteczne lenistwo. Łapcie kolorowankę.

Od kilku ładnych miesięcy zachwycałam się kolorowankami dla dorosłych i miałam w planach stworzenie własnej. Nawet obiecałam Asi P., że zrobię, więc trzeba było, jak już słowo się rzekło. Za podstawę kolorowanki posłużył naskrobany przeze mnie przed ponad rokiem podły komiks w języku hiszpańskim. Modelką była pewna mała Portugalka o przedziwnej twarzy z mojej firmy, która zupełnie nie wie, że była tą modelką i niech tak zostanie. Historyjka z komiksu dotyczy pewnej dziewczyny z Limy w Peru, która któregoś dnia, zupełnie bez powodu, tak o, bez jednego słowa wyjaśnienia, postanawia zdobyć zimą szczyt Aconcagua (najwyższy szczyt Ameryki Południowej, leżący na terenie Argentyny).

A leci to tak:

Una chica joven de Lima

Decidió sin una palabra

A ir en invierno

Al monte de gran Aconcagua

Historyjka ta nie ma najmniejszego sensu, ale się rymuje i jest po hiszpańsku, a to ładny język. Jest to w dodatku opowiastka o podróżach, więc kolorowanka po wydrukowaniu może być fajnym podarkiem dla znajomego podróżnika lub podróżniczki.

Żeby zresztą podkreślić globtroterskie inspiracje, do pokolorowania jest kilka pokaźnych walizek. Nie polecam jednak taszczyć się z takim bagażem w góry, szczególnie na jakieś szczyty z Korony Ziemi. Daleko się nie zajdzie. To już prędzej zabierzcie je do pociągu, jeśli jedziecie nim na święta. Ale to chyba jeszcze zabierzcie bagażowego do pomocy.

color me 1024x683 - Kolorowanka dla podróżników do wydrukowania

Pliki do druku są w formacie A4. Możecie je ściągnąć klikając w poniższe przyciski. Do wyboru format png lub pdf.

png - Kolorowanka dla podróżników do wydrukowania

pdf - Kolorowanka dla podróżników do wydrukowania

Kolorujcie i bawcie się dobrze! A poza tym Wesołych Świąt! Nie umiem składać życzeń świątecznych, tak bardzo nie umiem składać żadnych życzeń. Ale sami wiecie, że najlepszego!

Do zobaczenia po świętach!

1 thought on “Kolorowanka dla podróżników do wydrukowania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back To Top